חברת תבל גאה להיות חוד החנית בתחום הרכבות הקלות בישראל. תבל היא חברה חדשה בתחום התחבורה הציבורית, השייכת לקבוצת אגד, חברת התחבורה הציבורית הגדולה בישראל. אנו מחויבים לספק לתושבי גוש דן והמבקרים בו תחבורה ציבורית נוחה, יעילה בטוחה ונקייה.


אבני יסוד המכתיבות לנו את הדרך


בטיחות מעל הכל



הדאגה לביטחונם ולבטיחותם של כל הנוסעים ברכבת היא בראש סדר העדיפויות שלנו, ולכן אנו מפעילים צוותים רבים ששומרים לילות כימים על בטיחות הרכבות, התחנות והמסילות.

תבל מפעילה מערכת של ניהול איכות, בטיחות וסביבה, ולפיה אנו מחויבים לספק לנוסעי הקו האדום שירות איכותי של תחבורה ציבורית, להבטיח תנאי עבודה בטוחים ובריאים לעובדים שלנו ולקבלנים מטעמנו ולתחזק את מערכת הניהול המשולבת.

 


שירות לנוסע



השירות לנוסע הוא אבן היסוד עליו שבנויה חברת תבל, שמטרתה לשמור על יעדי זמינות ודיוק גבוהים. מערכי התפעול והתחזוקה שלנו מכווני שירות. לשם כך הקמנו את מחלקת שירות הלקוחות, שמתווכת בין החברה לנוסעים.

לעובדי המחלקה תודעת שירות גבוהה, הם מספקים מענה מהיר, יעיל, אמין ומקצועי לכל שאלה שתופנה אליהם ובכל אמצעי התקשורת.

אנו דוגלים בשקיפות כלפי הנוסעים ודואגים לדווח בזמן אמת על כל אירוע המשפיע על השירות הסדיר. אנו שומרים על רכבות ותחנות נקיות ומתוחזקות ומטמיעים בקרב העובדים שלנו תודעת שירות גבוהה.


איכות ומצויינות



תבל דוגלת במצוינות בכל תחומי פעילותה. אנו מפעילים מערכת ניהול משולבת, הפועלת על פי תקני איכות 9001ISO , איכות סביבה 14001ISO , בטיחות 45001ISO , המציבה יעדים ומודדת אותם, מתחקרת אירועים, מפיקה לקחים ומנהלת סיכונים ופעולות כדי להפחיתם.


קיימות



החברה מגינה על הסביבה בעזרת מערכות ניהול מותאמות, היא מיישמת תו תקן 14001ISO  ומקפידה על הבטיחות, בריאות העובדים ואיכות הסביבה.

חושבים צמיחה, חושבים חכם, חושבים רחוק